משלוחים והחזרות

מדיניות החלפה

אם את לא שלמה ב-100% עם המידה של הפריט שקנית, או שבגלל כל סיבה אחרת את מעוניינת להחליף אותו באחד אחר - את יכולה לעשות זאת בלי בעיה. כשתשלחי את הפריט חזרה אלינו, דמי המשלוח חזרה אלייך יהיו על חשבוננו  - כדי שהרכישה שלך תתבצע במקסימום הנוחות והרוגע. באריזה שתקבלי עם הפריט, תהיה שקית משלוחים חזרה,הכתובת למשלוח חזרה היא: לכבוד: לולה-קידס,שדרת פז 62 קריית גת
  *המשלוח חזרה אלייך הוא למרכז שירות הקרוב אלייך או סניף הדואר בחינם, ישנה אפשרות לשלוח עם שליח עד הבית בתוספת תשלום
*משלוח הפריטים בחזרה אלינו מבית הלקוח הוא באחריות הלקוח בלבד
*פריטים שנרכשו במבצע דמי המשלוח הלוך ושוב חלים על הלקוח

מדיניות החזרה

אם את לא מעוניינת בפריט שקיבלת, תוכלי להחזיר אותו אלינו להחזר כספי פחות 5%. כל מה שתידרשי לעשות הוא לשלוח אלינו חזרה את הפריט עד 7 ימי עסקים מיום קבלתו, ולוודא שלא נעשה בו כל שימוש ושלא נפל בו שום פגם/נזק. כמו כן, התווית והאזיקון שהגיעו עם הפריט חייבים להיות עליו בשלמותם בעת ההחזרה.

את הזיכוי הכספי תקבלי תוך מקסימום 14 יום ממועד החזרת הפריט, אך ורק לכרטיס האשראי שממנו בוצעה ההזמנה. הוא יבוצע באותם תנאים של העסקה המקורית (כלומר: עסקת שבוצעה בתשלומים תזוכה גם באופן זה, ועסקה שחויבה באמצעות תשלום בודד תזוכה בתשלום אחד). אין צורך לפנות לחברת האשראי על מנת לבטל את העסקה - אנחנו כבר נטפל בזה בשבילך. בכל מקרה או שאלה שמתעוררת, אנחנו כאן לרשותך כדי לפתור *כל בעיה*. הטלפון הוא 058-5555-302, והמייל: LOLA2022@LIVE.COM.

פריט שנרכש במבצע ניתן להחזרה תוך 7 ימי עסקים בלבד וללא אפשרות להחזר כספי אלא החלפה בפריט אחר או קבלת קרדיט באתר בלבד.
לבוש תחתון ובגדי-ים אינם ניתנים להחלפה או החזרה בהתאם להנחיית משרד הבריאות.

 *פריטים שנרכשו במבצע דמי המשלוח הלוך ושוב חלים על הלקוח

הנחיות להחזרת/החלפת פריט 

אם את מעוניינת להחליף או להחזיר את הפריט שרכשת, תוכלי לשלוח אותו בחזרה אלינו!
ודאי שלא נעשה כל שימוש בפריט, שמחוברת אליו התווית המקורית, ושילחי אותו אלינו עד 7 יום מיום קבלתו. כל שעלייך לעשות:
1. במקרה של החלפה צייני את הצבע/המידה הרצויים, וצרי קשר עם שירות הלקוחות כדי לוודא שהפריט המבוקש קיים. במקרה של החזרה, נודה אם תצייני את סיבת ההחזרה..
2. גשי לסניף הדואר ושילחי אלינו את החבילה. הכתובת למשלוח חזרה היא: לכבוד: לולה-קידס,שדרת פז 62 קריית גת ,ההחלפה או ההחזרה של הפריט שלך יתבצעו במהירות, מבטיחים! :)
*עלות המשלוח מבית הלקוח בחזרה אלינו חלים על הלקוח
*פריטים שנרכשו במבצע דמי המשלוח הלוך ושוב חלים על הלקוח

אספקה ומשלוחים

הפריטים שרכשת יישלחו אלייך באמצעות דואר אקספרס או דואר רשום
תלוי באפשרות שבחרת, במסגרת זמן ההספקה שצויין בעת הקנייה. אם ביקשת לקבל את הפריט עם שליח ישירות הביתה, יתאמו איתך מראש את זמני ההגעה שלו. אנחנו מתחייבים לארוז ולהוציא עבורך את הפריט למשלוח תוך יומיים מיום הזמנת הפריט.

משלוח עד הבית לרוב מגיע לכל חלקי הארץ בטווח שבין 3-4 ימי עסקים (תלוי בחברת השליחויות), וכשמדובר במשלוח בדואר רשום, זמן השילוח תלוי בדואר ישראל. במידה וחברת השליחים לא מגיעה ליישוב שציינת בכתובתך, נשלח אלייך את ההזמנה באמצעות דואר רשום. אנחנו לא יכולים לקחת אחריות על עיכובים שקשורים לחברות השילוח השונות, אבל זיכרי שלכל שאלה או בעיה, אנו לרשותך. הטלפון: 058-5555-302, והמייל: lola2022@live.com

במידה וחברת המשלוחים או דואר ישראל לא יוכלו להעביר את המשלוח מכל סיבה שהיא, נודיע לך על כך ונפעל למציאת פתרון חלופי המקובל על שני הצדדים. 

שימי לב: המשלוחים מתבצעים בין השעות 8:00 ל-18:00, לכן מומלץ לבחור משלוח לכתובת שבה את יודעת שתשהי במהלך שעות אלה, למשל כתובת מקום העבודה שלך.

בגדי-ים

בהנחיית משרד הבריאות, חלקים תחתונים אינם ניתנים להחזרה.

 

עלויות משלוח

משלוח הפריט מאיתנו אליך, במקרה של החלפה או החזרה - חינם, על חשבנו המשלוח ישלח למרכז שירות הקרוב אלייך ישנה אפשרות לשלוח עם שליח הבית בתוספת מחיר

x

#{title}

#{text}

#{price}